HVCB2010DDC500M
DigiKey raktári szám
HVCB2010DDC500MTR-ND - Szalag tekercsen (TR)
HVCB2010DDC500MCT-ND - Vágott szalag (CT)
HVCB2010DDC500MDKR-ND - Digi-Reel®
Gyártó
Gyártói cikkszám
HVCB2010DDC500M
Leírás
RES 500M OHM 0.5% 1W 2010
Gyártói standard átfutási idő
13 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
500 MOhms ±0,5% 1W SMD ellenállás 2010 (5025 metrikus) nagyfeszültség, nedvességálló, impulzustűrő Vastag réteg
Adatlap
 Adatlap
EDA / CAD modellek
HVCB2010DDC500M modellek
Kategória
Tulajdonságok
nagyfeszültség, nedvességálló, impulzustűrő
Gyrt.
Hőmérsékleti koefficiens
±50ppm/°C
Sorozat
Üzemi hőmérséklet
-55°C ~ 150°C
Csomagolás
Szalag tekercsen (TR)
Vágott szalag (CT)
Digi-Reel®
Tokozás
2010 (5025 metrikus)
Alkatrész státusza
Aktív
Gyártói tokozás
Ellenállás
Méretek
0,200" H. x 0,100" Sz. (5,08mm x 2,54mm)
Tűrés
Max. magasság (beültetve)
0,030" (0,76mm)