HVCB1206FKC100K | |
|---|---|
Gyártó | |
Gyártói cikkszám | HVCB1206FKC100K |
Leírás | RES 100K OHM 1% 1/3W 1206 |
Gyártói standard átfutási idő | 13 hét |
Vevői azonosító | |
Részletes leírás | 100 kOhms ±1% 0,333W, 1/3W SMD ellenállás 1206 (3216 metrikus) nagyfeszültség, nedvességálló, impulzustűrő Vastag réteg |
Adatlap | Adatlap |
EDA / CAD modellek | HVCB1206FKC100K modellek |
Kategória | Tulajdonságok nagyfeszültség, nedvességálló, impulzustűrő |
Gyrt. | Hőmérsékleti koefficiens ±50ppm/°C |
Sorozat | Üzemi hőmérséklet -55°C ~ 150°C |
Csomagolás Szalag tekercsen (TR) Vágott szalag (CT) Digi-Reel® | Tokozás 1206 (3216 metrikus) |
Alkatrész státusza Aktív | Gyártói tokozás |
Ellenállás | Méretek 0,126" H. x 0,063" Sz. (3,20mm x 1,60mm) |
Tűrés | Max. magasság (beültetve) 0,030" (0,75mm) |