HVCB1206FKC100K
DigiKey raktári szám
HVCB1206FKC100KTR-ND - Szalag tekercsen (TR)
HVCB1206FKC100KCT-ND - Vágott szalag (CT)
HVCB1206FKC100KDKR-ND - Digi-Reel®
Gyártó
Gyártói cikkszám
HVCB1206FKC100K
Leírás
RES 100K OHM 1% 1/3W 1206
Gyártói standard átfutási idő
13 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
100 kOhms ±1% 0,333W, 1/3W SMD ellenállás 1206 (3216 metrikus) nagyfeszültség, nedvességálló, impulzustűrő Vastag réteg
Adatlap
 Adatlap
EDA / CAD modellek
HVCB1206FKC100K modellek
Kategória
Tulajdonságok
nagyfeszültség, nedvességálló, impulzustűrő
Gyrt.
Hőmérsékleti koefficiens
±50ppm/°C
Sorozat
Üzemi hőmérséklet
-55°C ~ 150°C
Csomagolás
Szalag tekercsen (TR)
Vágott szalag (CT)
Digi-Reel®
Tokozás
1206 (3216 metrikus)
Alkatrész státusza
Aktív
Gyártói tokozás
Ellenállás
Méretek
0,126" H. x 0,063" Sz. (3,20mm x 1,60mm)
Tűrés
Max. magasság (beültetve)
0,030" (0,75mm)