HVCB1206BDE10M0
DigiKey raktári szám
HVCB1206BDE10M0TR-ND - Szalag tekercsen (TR)
HVCB1206BDE10M0CT-ND - Vágott szalag (CT)
HVCB1206BDE10M0DKR-ND - Digi-Reel®
Gyártó
Gyártói cikkszám
HVCB1206BDE10M0
Leírás
RES 10M OHM 0.1% 1/3W 1206
Gyártói standard átfutási idő
13 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
10 MOhms ±0,1% 0,333W, 1/3W SMD ellenállás 1206 (3216 metrikus) nagyfeszültség, nedvességálló, impulzustűrő Vastag réteg
Adatlap
 Adatlap
EDA / CAD modellek
HVCB1206BDE10M0 modellek
Kategória
Tulajdonságok
nagyfeszültség, nedvességálló, impulzustűrő
Gyrt.
Hőmérsékleti koefficiens
±25ppm/°C
Sorozat
Üzemi hőmérséklet
-55°C ~ 150°C
Csomagolás
Szalag tekercsen (TR)
Vágott szalag (CT)
Digi-Reel®
Tokozás
1206 (3216 metrikus)
Alkatrész státusza
Aktív
Gyártói tokozás
Ellenállás
Méretek
0,126" H. x 0,063" Sz. (3,20mm x 1,60mm)
Tűrés
Max. magasság (beültetve)
0,030" (0,75mm)