HVCB0805JDE22M0
DigiKey raktári szám
HVCB0805JDE22M0TR-ND - Szalag tekercsen (TR)
HVCB0805JDE22M0CT-ND - Vágott szalag (CT)
HVCB0805JDE22M0DKR-ND - Digi-Reel®
Gyártó
Gyártói cikkszám
HVCB0805JDE22M0
Leírás
RES 22M OHM 5% 1/5W 0805
Részletes leírás
22 MOhms ±5% 0,2W, 1/5W SMD ellenállás 0805 (2012 metrikus) nagyfeszültség, nedvességálló, impulzustűrő Vastag réteg
EDA / CAD modellek
HVCB0805JDE22M0 modellek
Hőmérsékleti koefficiens
±25ppm/°C
Sorozat
Üzemi hőmérséklet
-55°C ~ 150°C
Tokozás
0805 (2012 metrikus)
Méretek
0,079" H. x 0,050" Sz. (2,01mm x 1,27mm)
Tűrés
Max. magasság (beültetve)
0,025" (0,64mm)