HVCB0603JDC470M
DigiKey raktári szám
HVCB0603JDC470MTR-ND - Szalag tekercsen (TR)
HVCB0603JDC470MCT-ND - Vágott szalag (CT)
HVCB0603JDC470MDKR-ND - Digi-Reel®
Gyártó
Gyártói cikkszám
HVCB0603JDC470M
Leírás
RES 470M OHM 5% 0.06W 0603
Részletes leírás
470 MOhms ±5% 0,06W SMD ellenállás 0603 (1608 metrikus) nagyfeszültség, nedvességálló, impulzustűrő Vastag réteg
EDA / CAD modellek
HVCB0603JDC470M modellek
Hőmérsékleti koefficiens
±50ppm/°C
Sorozat
Üzemi hőmérséklet
-55°C ~ 150°C
Tokozás
0603 (1608 metrikus)
Méretek
0,063" H. x 0,031" Sz. (1,60mm x 0,79mm)
Tűrés
Max. magasság (beültetve)
0,020" (0,51mm)