HVCB0603JDC220M
DigiKey raktári szám
HVCB0603JDC220MTR-ND - Szalag tekercsen (TR)
HVCB0603JDC220MCT-ND - Vágott szalag (CT)
HVCB0603JDC220MDKR-ND - Digi-Reel®
Gyártó
Gyártói cikkszám
HVCB0603JDC220M
Leírás
RES 220M OHM 5% 0.06W 0603
Gyártói standard átfutási idő
13 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
220 MOhms ±5% 0,06W SMD ellenállás 0603 (1608 metrikus) nagyfeszültség, nedvességálló, impulzustűrő Vastag réteg
Adatlap
 Adatlap
EDA / CAD modellek
HVCB0603JDC220M modellek
Kategória
Tulajdonságok
nagyfeszültség, nedvességálló, impulzustűrő
Gyrt.
Hőmérsékleti koefficiens
±50ppm/°C
Sorozat
Üzemi hőmérséklet
-55°C ~ 150°C
Csomagolás
Szalag tekercsen (TR)
Vágott szalag (CT)
Digi-Reel®
Tokozás
0603 (1608 metrikus)
Alkatrész státusza
Aktív
Gyártói tokozás
Ellenállás
Méretek
0,063" H. x 0,031" Sz. (1,60mm x 0,79mm)
Tűrés
Max. magasság (beültetve)
0,020" (0,51mm)