HCSK2725FT3L00
DigiKey raktári szám
738-HCSK2725FT3L00TR-ND - Szalag tekercsen (TR)
738-HCSK2725FT3L00CT-ND - Vágott szalag (CT)
738-HCSK2725FT3L00DKR-ND - Digi-Reel®
Gyártó
Gyártói cikkszám
HCSK2725FT3L00
Leírás
RES 0.003 OHM 1% 3W 2725
Részletes leírás
3 mOhms ±1% 3W SMD ellenállás Nem standard áramérzékelés, nedvességálló fémelem
EDA / CAD modellek
HCSK2725FT3L00 modellek
Hőmérsékleti koefficiens
±50ppm/°C
Sorozat
Üzemi hőmérséklet
-55°C ~ 170°C
Méretek
0,272" H. x 0,260" Sz. (6,90mm x 6,60mm)
Tűrés
Max. magasság (beültetve)
0,120" (3,05mm)