HCSK2725FT1L00
DigiKey raktári szám
HCSK2725FT1L00TR-ND - Szalag tekercsen (TR)
HCSK2725FT1L00CT-ND - Vágott szalag (CT)
HCSK2725FT1L00DKR-ND - Digi-Reel®
Gyártó
Gyártói cikkszám
HCSK2725FT1L00
Leírás
RES 0.001 OHM 1% 5W 2725
Gyártói standard átfutási idő
20 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
1 mOhms ±1% 5W SMD ellenállás Nem standard áramérzékelés, nedvességálló fémelem
Adatlap
 Adatlap
EDA / CAD modellek
HCSK2725FT1L00 modellek
Kategória
Tulajdonságok
áramérzékelés, nedvességálló
Gyrt.
Hőmérsékleti koefficiens
±50ppm/°C
Sorozat
Üzemi hőmérséklet
-55°C ~ 170°C
Csomagolás
Szalag tekercsen (TR)
Vágott szalag (CT)
Digi-Reel®
Tokozás
Nem standard
Alkatrész státusza
Aktív
Gyártói tokozás
Ellenállás
Méretek
0,272" H. x 0,260" Sz. (6,90mm x 6,60mm)
Tűrés
Max. magasság (beültetve)
0,120" (3,05mm)