HCSK1216FTL300
DigiKey raktári szám
738-HCSK1216FTL300TR-ND - Szalag tekercsen (TR)
738-HCSK1216FTL300CT-ND - Vágott szalag (CT)
738-HCSK1216FTL300DKR-ND - Digi-Reel®
Gyártó
Gyártói cikkszám
HCSK1216FTL300
Leírás
RES SHUNT, 1216, 0.0003 OHM, 1%,
Gyártói standard átfutási idő
20 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
300 µOhms ±1% 5W SMD ellenállás Szalag, C formájú kivezetés áramérzékelés, nedvességálló fémelem
Adatlap
 Adatlap
EDA / CAD modellek
HCSK1216FTL300 modellek
Kategória
Tulajdonságok
áramérzékelés, nedvességálló
Gyrt.
Hőmérsékleti koefficiens
±50ppm/°C
Sorozat
Üzemi hőmérséklet
-55°C ~ 170°C
Csomagolás
Szalag tekercsen (TR)
Vágott szalag (CT)
Digi-Reel®
Tokozás
Szalag, C formájú kivezetés
Alkatrész státusza
Aktív
Gyártói tokozás
Ellenállás
Méretek
0,150" H. x 0,118" Sz. (3,81mm x 3,00mm)
Tűrés
Max. magasság (beültetve)
0,077" (1,95mm)