CSSK3637FTL500
DigiKey raktári szám
738-CSSK3637FTL500TR-ND - Szalag tekercsen (TR)
738-CSSK3637FTL500CT-ND - Vágott szalag (CT)
738-CSSK3637FTL500DKR-ND - Digi-Reel®
Gyártó
Gyártói cikkszám
CSSK3637FTL500
Leírás
RES SHUNT, 3637, 0.0005 OHM, 1%,
Gyártói standard átfutási idő
22 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
500 µOhms ±1% 3W SMD ellenállás Nem standard autóipar AEC-Q200, áramérzékelés fémelem
Kategória
Összetétel
Gyrt.
Tulajdonságok
autóipar AEC-Q200, áramérzékelés
Sorozat
Hőmérsékleti koefficiens
±50ppm/°C
Csomagolás
Szalag tekercsen (TR)
Vágott szalag (CT)
Digi-Reel®
Üzemi hőmérséklet
-55°C ~ 170°C
Alkatrész státusza
Aktív
Tokozás
Nem standard
Ellenállás
Méretek
0,360" H. x 0,378" Sz. (9,14mm x 9,60mm)
Tűrés
Max. magasság (beültetve)
0,039" (0,98mm)