CSSK3637FT3L00
DigiKey raktári szám
738-CSSK3637FT3L00TR-ND - Szalag tekercsen (TR)
738-CSSK3637FT3L00CT-ND - Vágott szalag (CT)
738-CSSK3637FT3L00DKR-ND - Digi-Reel®
Gyártó
Gyártói cikkszám
CSSK3637FT3L00
Leírás
RES 0.003 OHM 1% 3W 3637
Gyártói standard átfutási idő
22 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
3 mOhms ±1% 3W SMD ellenállás Nem standard áramérzékelés fémelem
Kategória
Tulajdonságok
áramérzékelés
Gyrt.
Hőmérsékleti koefficiens
±50ppm/°C
Sorozat
Üzemi hőmérséklet
-55°C ~ 170°C
Csomagolás
Szalag tekercsen (TR)
Vágott szalag (CT)
Digi-Reel®
Tokozás
Nem standard
Alkatrész státusza
Aktív
Gyártói tokozás
Ellenállás
Méretek
0,360" H. x 0,378" Sz. (9,14mm x 9,60mm)
Tűrés
Max. magasság (beültetve)
0,039" (0,98mm)