CSRF0805FT10L0
DigiKey raktári szám
CSRF0805FT10L0TR-ND - Szalag tekercsen (TR)
CSRF0805FT10L0CT-ND - Vágott szalag (CT)
CSRF0805FT10L0DKR-ND - Digi-Reel®
Gyártó
Gyártói cikkszám
CSRF0805FT10L0
Leírás
RES 0.01 OHM 1% 1/2W 0805
Részletes leírás
10 mOhms ±1% 0,5W, 1/2W SMD ellenállás 0805 (2012 metrikus) autóipar AEC-Q200, áramérzékelés, nedvességálló fémfólia
EDA / CAD modellek
CSRF0805FT10L0 modellek
Hőmérsékleti koefficiens
±100ppm/°C
Sorozat
Üzemi hőmérséklet
-55°C ~ 170°C
Tokozás
0805 (2012 metrikus)
Méretek
0,079" H. x 0,049" Sz. (2,00mm x 1,25mm)
Tűrés
Max. magasság (beültetve)
0,033" (0,85mm)