CSRF0603FT10L0
DigiKey raktári szám
CSRF0603FT10L0TR-ND - Szalag tekercsen (TR)
CSRF0603FT10L0CT-ND - Vágott szalag (CT)
CSRF0603FT10L0DKR-ND - Digi-Reel®
Gyártó
Gyártói cikkszám
CSRF0603FT10L0
Leírás
RES 0.01 OHM 1% 1/4W 0603
Részletes leírás
10 mOhms ±1% 0,25W, 1/4W SMD ellenállás 0603 (1608 metrikus) autóipar AEC-Q200, áramérzékelés, nedvességálló fémfólia
EDA / CAD modellek
CSRF0603FT10L0 modellek
Hőmérsékleti koefficiens
±75ppm/°C
Sorozat
Üzemi hőmérséklet
-55°C ~ 170°C
Tokozás
0603 (1608 metrikus)
Méretek
0,063" H. x 0,031" Sz. (1,60mm x 0,80mm)
Tűrés
Max. magasság (beültetve)
0,028" (0,70mm)