CSRF0402FT10L0
DigiKey raktári szám
CSRF0402FT10L0TR-ND - Szalag tekercsen (TR)
CSRF0402FT10L0CT-ND - Vágott szalag (CT)
CSRF0402FT10L0DKR-ND - Digi-Reel®
Gyártó
Gyártói cikkszám
CSRF0402FT10L0
Leírás
RES 0.01 OHM 1% 1/8W 0402
Gyártói standard átfutási idő
22 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
10 mOhms ±1% 0,125W, 1/8W SMD ellenállás 0402 (1005 metrikus) autóipar AEC-Q200, áramérzékelés, nedvességálló fémfólia
Adatlap
 Adatlap
EDA / CAD modellek
CSRF0402FT10L0 modellek
Kategória
Tulajdonságok
autóipar AEC-Q200, áramérzékelés, nedvességálló
Gyrt.
Hőmérsékleti koefficiens
±200ppm/°C
Sorozat
Üzemi hőmérséklet
-55°C ~ 170°C
Csomagolás
Szalag tekercsen (TR)
Vágott szalag (CT)
Digi-Reel®
Tokozás
0402 (1005 metrikus)
Alkatrész státusza
Aktív
Gyártói tokozás
Ellenállás
Méretek
0,039" H. x 0,022" Sz. (1,00mm x 0,55mm)
Tűrés
Max. magasság (beültetve)
0,022" (0,55mm)