CSR1206FK75L0 | |
|---|---|
Gyártó | |
Gyártói cikkszám | CSR1206FK75L0 |
Leírás | RES 0.075 OHM 1% 1/2W 1206 |
Gyártói standard átfutási idő | 17 hét |
Vevői azonosító | |
Részletes leírás | 75 mOhms ±1% 0,5W, 1/2W SMD ellenállás 1206 (3216 metrikus) áramérzékelés Vastag réteg |
Adatlap | Adatlap |
EDA / CAD modellek | CSR1206FK75L0 modellek |
Kategória | Tulajdonságok áramérzékelés |
Gyrt. | Hőmérsékleti koefficiens ±100ppm/°C |
Sorozat | Üzemi hőmérséklet -55°C ~ 155°C |
Csomagolás Szalag tekercsen (TR) Vágott szalag (CT) Digi-Reel® | Tokozás 1206 (3216 metrikus) |
Alkatrész státusza Aktív | Gyártói tokozás |
Ellenállás | Méretek 0,120" H. x 0,061" Sz. (3,05mm x 1,55mm) |
Tűrés | Max. magasság (beültetve) 0,026" (0,65mm) |