CSR1206FK20L0
DigiKey raktári szám
CSR1206FK20L0TR-ND - Szalag tekercsen (TR)
CSR1206FK20L0CT-ND - Vágott szalag (CT)
CSR1206FK20L0DKR-ND - Digi-Reel®
Gyártó
Gyártói cikkszám
CSR1206FK20L0
Leírás
RES 0.02 OHM 1% 1/2W 1206
Részletes leírás
20 mOhms ±1% 0,5W, 1/2W SMD ellenállás 1206 (3216 metrikus) áramérzékelés Vastag réteg
EDA / CAD modellek
CSR1206FK20L0 modellek
Hőmérsékleti koefficiens
±100ppm/°C
Sorozat
Üzemi hőmérséklet
-55°C ~ 155°C
Méretek
0,120" H. x 0,061" Sz. (3,05mm x 1,55mm)
Tűrés
Max. magasság (beültetve)
0,026" (0,65mm)