CSR1206FK10L0
DigiKey raktári szám
CSR1206FK10L0TR-ND - Szalag tekercsen (TR)
CSR1206FK10L0CT-ND - Vágott szalag (CT)
CSR1206FK10L0DKR-ND - Digi-Reel®
Gyártó
Gyártói cikkszám
CSR1206FK10L0
Leírás
RES 0.01 OHM 1% 1/2W 1206
Gyártói standard átfutási idő
17 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
10 mOhms ±1% 0,5W, 1/2W SMD ellenállás 1206 (3216 metrikus) áramérzékelés Vastag réteg
Adatlap
 Adatlap
EDA / CAD modellek
CSR1206FK10L0 modellek
Kategória
Tulajdonságok
áramérzékelés
Gyrt.
Hőmérsékleti koefficiens
±100ppm/°C
Sorozat
Üzemi hőmérséklet
-55°C ~ 155°C
Csomagolás
Szalag tekercsen (TR)
Vágott szalag (CT)
Digi-Reel®
Tokozás
1206 (3216 metrikus)
Alkatrész státusza
Aktív
Gyártói tokozás
Ellenállás
Méretek
0,120" H. x 0,061" Sz. (3,05mm x 1,55mm)
Tűrés
Max. magasság (beültetve)
0,026" (0,65mm)