CSR0805FKR250
DigiKey raktári szám
CSR0805FKR250TR-ND - Szalag tekercsen (TR)
CSR0805FKR250CT-ND - Vágott szalag (CT)
CSR0805FKR250DKR-ND - Digi-Reel®
Gyártó
Gyártói cikkszám
CSR0805FKR250
Leírás
RES 0.25 OHM 1% 1/4W 0805
Gyártói standard átfutási idő
17 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
250 mOhms ±1% 0,25W, 1/4W SMD ellenállás 0805 (2012 metrikus) áramérzékelés Vastag réteg
Adatlap
 Adatlap
EDA / CAD modellek
CSR0805FKR250 modellek
Kategória
Tulajdonságok
áramérzékelés
Gyrt.
Hőmérsékleti koefficiens
±200ppm/°C
Sorozat
Üzemi hőmérséklet
-55°C ~ 155°C
Csomagolás
Szalag tekercsen (TR)
Vágott szalag (CT)
Digi-Reel®
Tokozás
0805 (2012 metrikus)
Alkatrész státusza
Aktív
Gyártói tokozás
Ellenállás
Méretek
0,079" H. x 0,049" Sz. (2,00mm x 1,25mm)
Tűrés
Max. magasság (beültetve)
0,026" (0,65mm)