CFM14JT680R
DigiKey raktári szám
S680QTR-ND - Szalag tekercsen (TR)
S680QCT-ND - Vágott szalag (CT)
Gyártó
Gyártói cikkszám
CFM14JT680R
Leírás
RES 680 OHM 5% 1/4W AXIAL
Részletes leírás
680 Ohms ±5% 0,25W, 1/4W Furatszerelt ellenállás axiális lángálló bevonat, Biztonsági Karbonfólia
EDA / CAD modellek
CFM14JT680R modellek
Csomagolás
Szalag tekercsen (TR)
Vágott szalag (CT)
Üzemi hőmérséklet
-55°C ~ 155°C
Méretek
0,067" átmérő x 0,130" H. (1,70mm x 3,30mm)