CFM14JT220R | |
|---|---|
Gyártó | |
Gyártói cikkszám | CFM14JT220R |
Leírás | RES 220 OHM 5% 1/4W AXIAL |
Gyártói standard átfutási idő | 23 hét |
Vevői azonosító | |
Részletes leírás | 220 Ohms ±5% 0,25W, 1/4W Furatszerelt ellenállás axiális lángálló bevonat, Biztonsági Karbonfólia |
Adatlap | Adatlap |
EDA / CAD modellek | CFM14JT220R modellek |
Csomagolás Szalag tekercsen (TR) Vágott szalag (CT) | Üzemi hőmérséklet -55°C ~ 155°C |
Alkatrész státusza Aktív | Tokozás |
Ellenállás | Gyártói tokozás axiális |
Tűrés | Méretek 0,067" átmérő x 0,130" H. (1,70mm x 3,30mm) |