CFM14JA220R
DigiKey raktári szám
738-CFM14JA220RCT-ND - Vágott szalag (CT)
738-CFM14JA220RTB-ND - Szalag dobozban (TB)
Gyártó
Gyártói cikkszám
CFM14JA220R
Leírás
RES 220 OHM 5% 1/4W AXIAL
Gyártói standard átfutási idő
23 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
220 Ohms ±5% 0,25W, 1/4W Furatszerelt ellenállás axiális lángálló bevonat, Biztonsági Karbonfólia
Adatlap
 Adatlap
EDA / CAD modellek
CFM14JA220R modellek
Kategória
Összetétel
Gyrt.
Tulajdonságok
lángálló bevonat, Biztonsági
Sorozat
Hőmérsékleti koefficiens
0/ -400ppm/°C
Csomagolás
Vágott szalag (CT)
Szalag dobozban (TB)
Üzemi hőmérséklet
-55°C ~ 155°C
Alkatrész státusza
Aktív
Tokozás
Ellenállás
Gyártói tokozás
axiális
Tűrés
Méretek
0,067" átmérő x 0,130" H. (1,70mm x 3,30mm)