CF18JT560R
DigiKey raktári szám
CF18JT560RTR-ND - Szalag tekercsen (TR)
CF18JT560RCT-ND - Vágott szalag (CT)
Gyártó
Gyártói cikkszám
CF18JT560R
Leírás
RES 560 OHM 5% 1/8W AXIAL
Gyártói standard átfutási idő
23 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
560 Ohms ±5% 0,125W, 1/8W Furatszerelt ellenállás axiális Karbonfólia
Adatlap
 Adatlap
EDA / CAD modellek
CF18JT560R modellek
Kategória
Összetétel
Gyrt.
Hőmérsékleti koefficiens
0/ -400ppm/°C
Sorozat
Üzemi hőmérséklet
-55°C ~ 155°C
Csomagolás
Szalag tekercsen (TR)
Vágott szalag (CT)
Tokozás
Alkatrész státusza
Aktív
Gyártói tokozás
axiális
Ellenállás
Méretek
0,067" átmérő x 0,130" H. (1,70mm x 3,30mm)