CF14JT68R0
DigiKey raktári szám
CF14JT68R0TR-ND - Szalag tekercsen (TR)
CF14JT68R0CT-ND - Vágott szalag (CT)
Gyártó
Gyártói cikkszám
CF14JT68R0
Leírás
RES 68 OHM 5% 1/4W AXIAL
Részletes leírás
68 Ohms ±5% 0,25W, 1/4W Furatszerelt ellenállás axiális Karbonfólia
EDA / CAD modellek
CF14JT68R0 modellek
Üzemi hőmérséklet
-55°C ~ 155°C
Méretek
0,091" átmérő x 0,236" H. (2,30mm x 6,00mm)