CF14JT3M30 | |
|---|---|
Gyártó | |
Gyártói cikkszám | CF14JT3M30 |
Leírás | RES 3.3M OHM 5% 1/4W AXIAL |
Gyártói standard átfutási idő | 23 hét |
Vevői azonosító | |
Részletes leírás | 3.3 MOhms ±5% 0,25W, 1/4W Furatszerelt ellenállás axiális Karbonfólia |
Adatlap | Adatlap |
EDA / CAD modellek | CF14JT3M30 modellek |
Kategória | Összetétel |
Gyrt. | Hőmérsékleti koefficiens 0/ -1500ppm/°C |
Sorozat | Üzemi hőmérséklet -55°C ~ 155°C |
Csomagolás Szalag tekercsen (TR) Vágott szalag (CT) | Tokozás |
Alkatrész státusza Aktív | Gyártói tokozás axiális |
Ellenállás | Méretek 0,091" átmérő x 0,236" H. (2,30mm x 6,00mm) |