CF14JT3M30
DigiKey raktári szám
CF14JT3M30TR-ND - Szalag tekercsen (TR)
CF14JT3M30CT-ND - Vágott szalag (CT)
Gyártó
Gyártói cikkszám
CF14JT3M30
Leírás
RES 3.3M OHM 5% 1/4W AXIAL
Részletes leírás
3.3 MOhms ±5% 0,25W, 1/4W Furatszerelt ellenállás axiális Karbonfólia
EDA / CAD modellek
CF14JT3M30 modellek
Hőmérsékleti koefficiens
0/ -1500ppm/°C
Sorozat
Üzemi hőmérséklet
-55°C ~ 155°C
Méretek
0,091" átmérő x 0,236" H. (2,30mm x 6,00mm)