CF14JT180R
DigiKey raktári szám
CF14JT180RTR-ND - Szalag tekercsen (TR)
CF14JT180RCT-ND - Vágott szalag (CT)
Gyártó
Gyártói cikkszám
CF14JT180R
Leírás
RES 180 OHM 5% 1/4W AXIAL
Részletes leírás
180 Ohms ±5% 0,25W, 1/4W Furatszerelt ellenállás axiális Karbonfólia
EDA / CAD modellek
CF14JT180R modellek
Üzemi hőmérséklet
-55°C ~ 155°C
Méretek
0,091" átmérő x 0,236" H. (2,30mm x 6,00mm)