CF14JT100R
DigiKey raktári szám
CF14JT100RTR-ND - Szalag tekercsen (TR)
CF14JT100RCT-ND - Vágott szalag (CT)
Gyártó
Gyártói cikkszám
CF14JT100R
Leírás
RES 100 OHM 5% 1/4W AXIAL
Gyártói standard átfutási idő
23 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
100 Ohms ±5% 0,25W, 1/4W Furatszerelt ellenállás axiális Karbonfólia
Adatlap
 Adatlap
EDA / CAD modellek
CF14JT100R modellek
Kategória
Összetétel
Gyrt.
Hőmérsékleti koefficiens
0/ -400ppm/°C
Sorozat
Üzemi hőmérséklet
-55°C ~ 155°C
Csomagolás
Szalag tekercsen (TR)
Vágott szalag (CT)
Tokozás
Alkatrész státusza
Aktív
Gyártói tokozás
axiális
Ellenállás
Méretek
0,091" átmérő x 0,236" H. (2,30mm x 6,00mm)