CD18ZT0R00
DigiKey raktári szám
738-CD18ZT0R00TR-ND - Szalag tekercsen (TR)
738-CD18ZT0R00CT-ND - Vágott szalag (CT)
Gyártó
Gyártói cikkszám
CD18ZT0R00
Leírás
RES 0 OHM JUMPER 1/8W AXIAL
Gyártói standard átfutási idő
23 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
0 Ohms átkötő 0,125W, 1/8W Furatszerelt ellenállás axiális Karbonfólia
Adatlap
 Adatlap
EDA / CAD modellek
CD18ZT0R00 modellek
Kategória
Teljesítmény (Watt)
Gyrt.
Összetétel
Sorozat
Üzemi hőmérséklet
-55°C ~ 155°C
Csomagolás
Szalag tekercsen (TR)
Vágott szalag (CT)
Tokozás
Alkatrész státusza
Aktív
Gyártói tokozás
axiális
Ellenállás
Méretek
0,071" átmérő x 0,126" H. (1,80mm x 3,20mm)