CB10JB11R0
DigiKey raktári szám
CB10JB11R0-ND
Gyártó
Gyártói cikkszám
CB10JB11R0
Leírás
RES 11 OHM 5% 10W AXIAL
Részletes leírás
11 Ohms ±5% 10W Furatszerelt ellenállás axiális lángálló, nedvességálló, Biztonsági huzaltekercselésű
EDA / CAD modellek
CB10JB11R0 modellek
Hőmérsékleti koefficiens
±200ppm/°C
Üzemi hőmérséklet
-55°C ~ 275°C
Méretek
0,374" négyzet x 1,890" H. (9,50mm x 48,00mm)