CB10JB110R
DigiKey raktári szám
CB10JB110R-ND
Gyártó
Gyártói cikkszám
CB10JB110R
Leírás
RES 110 OHM 5% 10W AXIAL
Részletes leírás
110 Ohms ±5% 10W Furatszerelt ellenállás axiális lángálló, nedvességálló, Biztonsági huzaltekercselésű
EDA / CAD modellek
CB10JB110R modellek
Hőmérsékleti koefficiens
±200ppm/°C
Üzemi hőmérséklet
-55°C ~ 275°C
Méretek
0,374" négyzet x 1,890" H. (9,50mm x 48,00mm)