CB10JB10R0 megvásárolható, de általában nincs raktáron.
Elérhető helyettesítő alkatrészek:
Similar
YAGEO
Raktáron: 0
Similar
TE Connectivity Passive Product
Raktáron: 2 053
Adatlap
10 Ohms ±5% 10W Furatszerelt ellenállás axiális lángálló, nedvességálló, Biztonsági huzaltekercselésű
A kép csak reprezentáció. A pontos műszaki adatokhoz nézze meg a termék adatlapját.
CB10JB10R0
DigiKey raktári szám
CB10JB10R0-ND
Gyártó
Gyártói cikkszám
CB10JB10R0
Leírás
RES 10 OHM 5% 10W AXIAL
Részletes leírás
Adatlap
EDA / CAD modellek
CB10JB10R0 modellek
Hőmérsékleti koefficiens
±200ppm/°C
Üzemi hőmérséklet
-55°C ~ 275°C
Méretek
0,374" négyzet x 1,890" H. (9,50mm x 48,00mm)