CB10JB100R megvásárolható, de általában nincs raktáron.
Elérhető helyettesítő alkatrészek:
Similar
YAGEO
Raktáron: 0
Similar
TE Connectivity Passive Product
Raktáron: 413
Adatlap
100 Ohms ±5% 10W Furatszerelt ellenállás axiális lángálló, nedvességálló, Biztonsági huzaltekercselésű
A kép csak reprezentáció. A pontos műszaki adatokhoz nézze meg a termék adatlapját.
CB10JB100R
DigiKey raktári szám
CB10JB100R-ND
Gyártó
Gyártói cikkszám
CB10JB100R
Leírás
RES 100 OHM 5% 10W AXIAL
Gyártói standard átfutási idő
23 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
Adatlap
EDA / CAD modellek
CB10JB100R modellek
Kategória
Összetétel
Gyrt.
Tulajdonságok
lángálló, nedvességálló, Biztonsági
Sorozat
Hőmérsékleti koefficiens
±200ppm/°C
Csomagolás
Ömlesztve
Üzemi hőmérséklet
-55°C ~ 275°C
Alkatrész státusza
Aktív
Tokozás
Ellenállás
Gyártói tokozás
axiális
Tűrés
Méretek
0,374" négyzet x 1,890" H. (9,50mm x 48,00mm)