SCE5R5V334
DigiKey raktári szám
3239-SCE5R5V334-ND
Gyártó
Gyártói cikkszám
SCE5R5V334
Leírás
CAP 5.5V -20% +80% 0.33F T/H
Vevői azonosító
Részletes leírás
330 mF (EDLC) szuperkondenzátor 5.5 V axiális, Henger - függőleges 60ohm / 1kHz 1000 óra / 70°C
Kategória
Élettartam / hőmérséklet
1000 óra / 70°C
Gyártó
Sruite Electronic Technology (US)
Végződtetés
NYÁK érintkezők
Sorozat
Rögzítés módja
Furatszerelt
Csomagolás
Doboz
Tokozás
axiális, Henger - függőleges
Alkatrész státusza
Aktív
Kivezetések közötti távolság
0,197" (5,00mm)
Kapacitás
330 mF
Méretek
0,453" átmérő (11,50mm)
Tűrés
-20%, +80%
Max. magasság (beültetve)
0,464" (11,80mm)
Névleges feszültség
5.5 V
Üzemi hőmérséklet
-25°C ~ 70°C
Ekvivalens soros ellenállás (ESR)
60ohm / 1kHz