WBNCSAC20-2OZ
DigiKey raktári szám
2260-WBNCSAC20-2OZ-ND
Gyártó
Gyártói cikkszám
WBNCSAC20-2OZ
Leírás
LEAD FREE NO-CLEAN FLUX CORE SIL
Gyártói standard átfutási idő
10 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
ólommentes No-Clean Forrasztóón Sn96.5Ag3Cu0.5 (96,5/3/0,5) 24AWG, 25SWG Tekercs, 2oz (56,70g)
Kategória
Olvadáspont
430°F (221°C)
Gyártó
SRA Soldering Products
Folyasztószer fajtája
No-Clean
Csomagolás
Orsó
Vezetékméret
24AWG, 25SWG
Alkatrész státusza
Aktív
Folyamat
ólommentes
Típus
Forrasztóón
Forma
Tekercs, 2oz (56,70g)
Összetétel
Sn96.5Ag3Cu0.5 (96,5/3/0,5)
Szavatossági idő
84 hónap
Átmérő
0,020" (0,51mm)