AO888A220V
DigiKey raktári szám
2260-AO888A220V-ND
Gyártó
Gyártói cikkszám
AO888A220V
Leírás
888A 2 IN 1 DIGITAL HOT AIR REWO
Gyártói standard átfutási idő
20 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
Rework (Hot Air), Soldering 60W 2 220V Switchable Heating Zone
Kategória
Kimeneti feszültség
24V
Gyártó
SRA Soldering Products
Csatornák száma
2
Sorozat
Szabályozás/kijelzés típusa
digitális
Csomagolás
Doboz
Mellékelt tartozék
Hőlégfúvóka, szivacs, tápkábel
Alkatrész státusza
Aktív
Alapegység
888
Típus
Újramunkálás (forró levegős), forrasztás
Mellékelt forrasztópáka, csipesz, markolat
Tartalmazza, Nincs megadva
Teljesítmény
60W
Mellékelt hegyek, fúvókák
Tartalmazza, Nincs megadva
Bemeneti feszültség
220V