SP-L-0300-103-3%-RLU
DigiKey raktári szám
905-SP-L-0300-103-3%-RLU-ND
Gyártó
Gyártói cikkszám
SP-L-0300-103-3%-RLU
Leírás
SENSOR LINEAR 300MM CONNECTOR
Gyártói standard átfutási idő
4 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
Rezisztív Érzékelő Lineáris helyzet Rugalmas membrán - lineáris csatlakozó
Kategória
Működtető elem típusa
Rugalmas membrán - lineáris
Gyártó
Spectra Symbol
Linearitás
±3%
Sorozat
Ellenállás
10 kOhms
Csomagolás
Tasak
Ellenállás tolerancia
±20%
Alkatrész státusza
Aktív
Rögzítés módja
egyéni
Mért jellemző
Lineáris helyzet
Végződtetés módja
csatlakozó
Technológia
Rezisztív
Üzemi hőmérséklet
-40°C ~ 50°C
Lineáris tartomány
0 ~ 300,00mm (0 ~ 11,81")