SMS36PDH1
DigiKey raktári szám
SOU1236-ND
Gyártó
Gyártói cikkszám
SMS36PDH1
Leírás
CONN PLUG HSG 36POS 5.08MM
Gyártói standard átfutási idő
16 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
36 Szögletes csatlakozók - házak dugó 0,200" (5,08mm)
Adatlap
 Adatlap
EDA / CAD modellek
SMS36PDH1 modellek
Kategória
Sortávolság
0,200" (5,08mm)
Gyrt.
Rögzítés módja
Lengő (soros)
Sorozat
Érintkező végződtetése
krimpelés
Csomagolás
Tasak
Rögzítés módja
reteszelő zár
Alkatrész státusza
Aktív
Tulajdonságok
törésgátló
Csatlakozó típusa
Szigetelés anyaga
Poliamid (PA66), Nejlon 6/6
Érintkező típusa
Apa vagy anya
Üzemi hőmérséklet
-40°C ~ 105°C
Pozíciók száma
Megjegyzés
Az érintkezőket külön lehet beszerezni
Kivezetési raszter
0,200" (5,08mm)