TPK30KP78A
DigiKey raktári szám
1655-1337-ND
Gyártó
Gyártói cikkszám
TPK30KP78A
Leírás
TVS DIODE 78VWM 126VC SPD-4
Gyártói standard átfutási idő
16 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
126V bilincs 240A Ipp TVS dióda Felületszerelt SPD-4
Kategória
Max. impulzusáram (10/1000µs)
240A
Gyrt.
Teljesítmény elosztás
30000W (30kW)
Csomagolás
Tasak
Hálózatvédelem
No
Alkatrész státusza
Aktív
Felhasználás
univerzális
Típus
Zener
Üzemi hőmérséklet
-55°C ~ 150°C (TJ)
Egyirányú csatornák
1
Rögzítés módja
Felületszerelt
Ellenfeszültség (tip.)
78V
Tokozás
SPD-4
Átütési feszültség (min.)
86,7V
Gyártói tokozás
Max. összekapcsoló feszültség / Ipp
126V