SICRF6650
DigiKey raktári szám
1655-1950-ND
Gyártó
Gyártói cikkszám
SICRF6650
Leírás
DIODE SIL CARB 650V 6A ITO220AC
Gyártói standard átfutási idő
10 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
dióda 650 V 6A Furatszerelt ITO-220AC
Kategória
Sebesség
Nullára lezárási idő > 500mA (Io)
Gyrt.
Záróirányú feléledési idő (Trr)
0 ns
Csomagolás
Csőtár
Visszáram Ur-nél
50 µA @ 650 V
Alkatrész státusza
Aktív
Kapacitás / Ur, F
150pF / 5V, 1MHz
Technológia
Rögzítés módja
DC zárófeszültség (Ur) (max.)
650 V
Tokozás
Vezetési áram (Io)
6A
Gyártói tokozás
ITO-220AC
Nyitóirányú feszültség (Uf) (max.) / If
1.8 V @ 6 A
Üzemi hőmérséklet (átmenet)
-55°C ~ 175°C