S3D20065G | |
|---|---|
Gyártó | |
Gyártói cikkszám | S3D20065G |
Leírás | DIODE SIL CARB 650V 20A TO2632 |
Gyártói standard átfutási idő | 10 hét |
Vevői azonosító | |
Részletes leírás | dióda 650 V 20A Felületszerelt TO-263-2 |
Adatlap | Adatlap |
Kategória | Sebesség Gyors helyreállás =< 500ns, > 200mA (Io) |
Gyrt. | Visszáram Ur-nél 30 µA @ 650 V |
Csomagolás Szalag tekercsen (TR) Vágott szalag (CT) Digi-Reel® | Kapacitás / Ur, F 1450pF / 0V, 1MHz |
Alkatrész státusza Aktív | Rögzítés módja |
Technológia | Tokozás |
DC zárófeszültség (Ur) (max.) 650 V | Gyártói tokozás TO-263-2 |
Vezetési áram (Io) 20A | Üzemi hőmérséklet (átmenet) -55°C ~ 175°C |
Nyitóirányú feszültség (Uf) (max.) / If 1.7 V @ 20 A | Alap típusszám |