TF800A60K
DigiKey raktári szám
271-3031-ND
Gyártó
Gyártói cikkszám
TF800A60K
Leírás
AC/DC CONVERTER 60V 804W
Gyártói standard átfutási idő
16 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
zárt AC/DC-átalakítók 1 Kimenet 60V 100 ~ 240VAC, 127 ~ 370VDC Bemenet
Kategória
Teljesítmény (Watt)
Gyrt.
Felhasználás
ITE (kereskedelmi)
Sorozat
Szigetelési feszültség
3 kV
Csomagolás
Doboz
Hatásfok
93%
Alkatrész státusza
Aktív
Üzemi hőmérséklet
-25°C ~ 60°C (teljesítménycsökkenéssel)
Típus
zárt
Tulajdonságok
Kimenetek száma
1
Rögzítés módja
lemezre szerelhető
Bemeneti feszültség
100 ~ 240VAC, 127 ~ 370VDC
Méretek
9,80" H. x 5,00" Sz. x 1,60" M. (248,9mm x 127,0mm x 40,6mm)
Feszültség - 1. kimenet
60V
Tanúsítvány
CE, cURus, TUV
Áram - 1. kimenet
13.4 A