TE30A1503F01
DigiKey raktári szám
271-2920-ND
Gyártó
Gyártói cikkszám
TE30A1503F01
Leírás
AC/DC DESKTOP ADAPTER 15V 30W
Gyártói standard átfutási idő
8 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
15V 30 W AC/DC külső Asztali (I. osztályú) adapter Vezeték (külön megvásárolható tartozék) Bemenet
Kategória
Terhelés nélküli energiafogyasztás
100mW (max.)
Gyártó
SL POWER / Advanced Energy
Polaritás
Pozitív középpontos
Sorozat
Felhasználás
ITE (kereskedelmi)
Csomagolás
Doboz
Hatásfok
VI. szint
Alkatrész státusza
Aktív
Üzemi hőmérséklet
-20°C ~ 40°C
Régió
Nemzetközi
Kimeneti csatlakozó
kör alakú csatlakozódugó, 2,5mm belső átmérő x 5,5mm külső átmérő x 9,5mm
Forma
Asztali (I. osztályú)
Vezeték hossza
57" (1,45m)
Bemenet típusa
Vezeték (külön megvásárolható tartozék)
Bemeneti csatlakozó
IEC 320-C14
Bemeneti feszültség
90 ~ 264VAC
Méretek
3,76" H. x 2,13" Sz. x 1,22" M. (95,5mm x 54,0mm x 31,0mm)
Kimeneti feszültség
15V
Tanúsítvány
CB, CE, DEMKO, UL
Max. kimeneti áram
2A
Tömeg
0,551font (249,93g)
Teljesítmény (Watt)
30 W