TB65S12K
DigiKey raktári szám
271-2936-ND
Gyártó
Gyártói cikkszám
TB65S12K
Leírás
AC/DC CONVERTER 12V 65W
Vevői azonosító
Részletes leírás
nyitott AC/DC-átalakítók 1 Kimenet 12V 85 ~ 264VAC Bemenet
Kategória
Felhasználás
ITE (kereskedelmi)
Gyrt.
Szigetelési feszültség
3 kV
Sorozat
Hatásfok
88%
Csomagolás
Doboz
Üzemi hőmérséklet
-20°C ~ 70°C (teljesítménycsökkenéssel)
Alkatrész státusza
Elavult
Tulajdonságok
állítható kimenet, univerzális bemenet
Típus
nyitott
Rögzítés módja
lemezre szerelhető
Kimenetek száma
1
Méretek
3,50" H. x 2,00" Sz. x 1,30" M. (88,9mm x 50,8mm x 33,1mm)
Bemeneti feszültség
85 ~ 264VAC
Tanúsítvány
CE, cURus, DEMKO
Feszültség - 1. kimenet
12V
Min. terhelés szükséges
No
Áram - 1. kimenet
5.4 A