NGB150S48K
DigiKey raktári szám
271-NGB150S48K-ND
Gyártó
Gyártói cikkszám
NGB150S48K
Leírás
AC/DC CONVERTER 48V 120W
Gyártói standard átfutási idő
8 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
nyitott AC/DC-átalakítók 1 Kimenet 48V 85 ~ 264VAC Bemenet
Kategória
Felhasználás
ITE (kereskedelmi), orvosi
Gyrt.
Szigetelési feszültség
4 kV
Sorozat
Hatásfok
91%
Csomagolás
Doboz
Üzemi hőmérséklet
-20°C ~ 70°C (teljesítménycsökkenéssel)
Alkatrész státusza
Aktív
Tulajdonságok
állítható kimenet, készenléti kimenet, univerzális bemenet
Típus
nyitott
Rögzítés módja
lemezre szerelhető
Kimenetek száma
1
Méretek
4,00" H. x 2,00" Sz. x 1,26" M. (101,6mm x 50,8mm x 32,0mm)
Bemeneti feszültség
85 ~ 264VAC
Tanúsítvány
CB, CSA, UL
Feszültség - 1. kimenet
48V
Szabvány azonosító
60601-1; 62368-1
Áram - 1. kimenet
3.13 A