MINT1180A4875K01
DigiKey raktári szám
271-2787-ND
Gyártó
Gyártói cikkszám
MINT1180A4875K01
Leírás
AC/DC CONVERTER 48V 180W
Gyártói standard átfutási idő
24 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
nyitott AC/DC-átalakítók 1 Kimenet 48V 100 ~ 240VAC Bemenet
Szigetelési feszültség
4 kV
Sorozat
Hatásfok
88%
Üzemi hőmérséklet
-10°C ~ 70°C (teljesítménycsökkenéssel)
Alkatrész státusza
Aktív
Tulajdonságok
univerzális bemenet
Méretek
5,00" H. x 3,00" Sz. x 1,30" M. (127,0mm x 76,2mm x 31,8mm)
Bemeneti feszültség
100 ~ 240VAC
Tanúsítvány
CE
Feszültség - 1. kimenet
48V
Áram - 1. kimenet
3.8 A