MINT1175A1506K01 megvásárolható, de általában nincs raktáron.
Elérhető helyettesítő alkatrészek:
MFR Recommended
SL POWER / Advanced Energy
Raktáron: 0
Adatlap
Similar
SL POWER / Advanced Energy
Raktáron: 0
Adatlap
nyitott AC/DC-átalakítók 1 Kimenet 15V 90 ~ 264VAC Bemenet
A kép csak reprezentáció. A pontos műszaki adatokhoz nézze meg a termék adatlapját.
MINT1175A Series
MINT1175A1506K01
DigiKey raktári szám
271-2795-ND
Gyártó
Gyártói cikkszám
MINT1175A1506K01
Leírás
AC/DC CONVERTER 15V 120W
Vevői azonosító
Részletes leírás
Kategória
Felhasználás
orvosi
Gyrt.
Szigetelési feszültség
4 kV
Sorozat
Hatásfok
90%
Csomagolás
Ömlesztve
Üzemi hőmérséklet
-10°C ~ 70°C (teljesítménycsökkenéssel)
Alkatrész státusza
Hamarosan már nem vásárolható
Tulajdonságok
állítható kimenet, távoli BE/KI, készenléti kimenet, univerzális bemenet
Típus
nyitott
Rögzítés módja
lemezre szerelhető
Kimenetek száma
1
Méretek
4,00" H. x 2,00" Sz. x 1,30" M. (101,6mm x 50,8mm x 33,0mm)
Bemeneti feszültség
90 ~ 264VAC
Tanúsítvány
CE
Feszültség - 1. kimenet
15V
Min. terhelés szükséges
No
Áram - 1. kimenet
8 A