GPFM250-24G nincs raktáron és előrendelhető.
Elérhető helyettesítő alkatrészek:
Similar
SL POWER / Advanced Energy
Raktáron: 0
Adatlap
Similar
SL POWER / Advanced Energy
Raktáron: 0
Adatlap
Raktáron: 11
nyitott AC/DC-átalakítók 1 Kimenet 24V 85 ~ 264VAC Bemenet
A kép csak reprezentáció. A pontos műszaki adatokhoz nézze meg a termék adatlapját.
GPFM250-24G
GPFM250-24G
DigiKey raktári szám
271-2653-ND
Gyártó
Gyártói cikkszám
GPFM250-24G
Leírás
AC/DC CONVERTER 24V 180W
Gyártói standard átfutási idő
24 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
Kategória
Teljesítmény (Watt)
Gyrt.
Felhasználás
orvosi
Sorozat
Hatásfok
75%
Csomagolás
Doboz
Üzemi hőmérséklet
0°C ~ 50°C
Alkatrész státusza
Aktív
Tulajdonságok
állítható kimenet, PFC, távoli érzékelés, készenléti kimenet, univerzális bemenet
Típus
nyitott
Rögzítés módja
lemezre szerelhető
Kimenetek száma
1
Méretek
8,00" H. x 5,00" Sz. x 1,75" M. (203,2mm x 127,0mm x 44,5mm)
Bemeneti feszültség
85 ~ 264VAC
Tanúsítvány
CE, cURus, TUV
Feszültség - 1. kimenet
24V
Min. terhelés szükséges
No
Áram - 1. kimenet
7.5 A