CINT1200A1275K01
DigiKey raktári szám
271-2790-ND
Gyártó
Gyártói cikkszám
CINT1200A1275K01
Leírás
AC/DC CONVERTER 12V 180W
Gyártói standard átfutási idő
24 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
nyitott AC/DC-átalakítók 1 Kimenet 12V 90 ~ 264VAC Bemenet
Szigetelési feszültség
4 kV
Sorozat
Hatásfok
88%
Üzemi hőmérséklet
-10°C ~ 70°C
Alkatrész státusza
Aktív
Tulajdonságok
egyenáramú bemenet engedélyezett, univerzális bemenet
Méretek
5,00" H. x 3,00" Sz. x 1,30" M. (127,0mm x 76,2mm x 31,8mm)
Bemeneti feszültség
90 ~ 264VAC
Feszültség - 1. kimenet
12V
Min. terhelés szükséges
No
Áram - 1. kimenet
15 A