CINT1175A5606K01
DigiKey raktári szám
271-2801-ND
Gyártó
Gyártói cikkszám
CINT1175A5606K01
Leírás
AC/DC CONVERTER 56V 120W
Vevői azonosító
Részletes leírás
nyitott AC/DC-átalakítók 1 Kimenet 56V 100 ~ 240VAC Bemenet
Szigetelési feszültség
4 kV
Sorozat
Hatásfok
90%
Üzemi hőmérséklet
-10°C ~ 70°C (teljesítménycsökkenéssel)
Alkatrész státusza
Hamarosan már nem vásárolható
Tulajdonságok
állítható kimenet, egyenáramú bemenet engedélyezett, készenléti kimenet, univerzális bemenet
Méretek
4,00" H. x 2,00" Sz. x 1,30" M. (101,6mm x 50,8mm x 33,0mm)
Bemeneti feszültség
100 ~ 240VAC
Feszültség - 1. kimenet
56V
Min. terhelés szükséges
Igen
Áram - 1. kimenet
2.1 A